Nadzwyczajne wydanie medycznego raportu rządowego
Nr 1/3/0940
WstępZagrożenie krewetkowe zostało uznane przez rząd PA za zbyt istotne w kwestii swobodnego funkcjonowania społeczeństwa i w związku z tym rząd doszedł do przeświadczenia, iż samo embargo na krewetki nie jest w stanie rozwiązać problemu. Rząd zdecydował się na całkowitą likwidację zagrożenia czyhającego na bezbronnych południowoafrykańskich obywateli i konsumentów zakażonych skorupiaków. Dlatego minister zdrowia zwrócił się o pomoc do niekwestionowanego przez elitę naukową w dziedzinie medycznej i biologicznej autorytetu mianowicie dr Mario Nintendo, który bez wahania podjął się identyfikacji zagrożenia krewecianego.
Dr Mario Nintendo Raport badań:Zagrożenie krewetkowe zostało zidentyfikowane jako trzy bakterie i w dalszej dokumentacji medycznej oznaczone zostały symbolami S.Z-K.O.L/G24. Główną ich cechą jest wysoka odporność na wysokie temperatury. Bakterie te, jako główna przyczyna zagrożenia nie powodują jednak występowania objawów, których konsekwencją jest zgon osobnika, który skonsumował zakażoną krewetkę. W zamian wywołują one objawy, wśród których najbardziej zauważalnym są bolesne obstrukcje, których długotrwałe działanie w znaczny sposób powodują spadek formy zakażonego osobnika. Objawy zwykle trwają kilkanaście dni, jednak powrót do wcześniejszej formy jest znacznie utrudniony przez obawę o powrót objawów i zwykle etap ten trwa od trzech do pięciu tygodni.
Bakterie S.Z-K.O.L/G24 Raport prac nad szczepionką:Dr Nintendo zaraz po zidentyfikowaniu genotypu bakterii bezzwłocznie przystąpił do prac nad szczepionką bądź innym środkiem medycznym, którego doraźne zastosowanie zneutralizuje przerażające skutki zakażenia bakteriami krewecianymi. Równolegle został wyodrębniony zespół badawczy, którego zadaniem będzie opracowanie środków bądź innych metod, które neutralizować będą zagrożenie płynące z jeszcze niespożytych krewetek.
Dr Mario Nintendo podczas prac nad szczepionką Dalsza część raportu zostanie opublikowana w momencie przełomu w pracach nad szczepionką. Jednakże czytelników należy uspokoić - cała sytuacja jest pod kontrolą, a PA nie jest zagrożona ogólnokrajową epidemią zagrożenia krewetkowego.